محل تبلیغات شما

در آلمان تعداد میلیونرها در حال حاضر حدود 1.3 میلیون نفر تخمین زده می شود. در سال 1978 هنوز 217،000 و در 1960 فقط 14000 نفر بودند. به نظر می رسد این هدف برای بیشتر و بیشتر افراد قابل دستیابی است. شانس در قرعه کشی یا میراث بزرگ تنها راهها نیست. زیرا سالانه فقط چند صد برنده قرعه کشی وجود دارد و فقط حدود 20٪ از میلیونرها ثروت خود را به والدین یا همسر مرحوم خود مدیون هستند. در پاسخ به سؤال "چگونه ثروتمند شوم؟" هنوز آسان نیست و با اطمینان نمی توان به آن پاسخ داد. با این حال ، پیش نیازهای خاصی وجود دارد که می تواند شما را به یک میلیونر ساخته شده تبدیل کند .

چگونه ثروتمند می شوید؟ برنامه 10 نقطه ای با یک نگاه:
یک طرح .
منضبط باشید .
خود را آموزش دهید.
توجه داشته باشید که اثر سود مرکب است .
ایجاد درآمد های مختلف .
تمایل خود را برای ریسک کردن مجدد بررسی کنید .
به تنهایی عمل کنید و مسئولیت شخصی برای دارایی های خود را بر عهده بگیرید.
آیا صبر و شکیبایی .
توجه: بدهی ها می توانند (اما لازم نیست) باهوش باشند!
روی خود و نگرش خود کار کنید .
1 | طرح
اول از همه ، باید با خطایی که در اینترنت پخش می شود خداحافظی کنید که می توانید "درست مثل همین" ثروتمند شوید بدون اینکه کاری برای آن انجام دهید. ثروت ناشی از کار سخت است . نه تنها باید از قبل کلمه "انباشت دارایی" را شنیده باشید ، بلکه باید نگاه دقیق تری به آن داشت.

خلق ثروت
به طور خلاصه ، ایجاد ثروت در سه مرحله صورت می گیرد:
پول در آوردن
مقداری از پول را پس انداز کنید
با سودآوری سرمایه گذاری کنید
علاوه بر این ، این قوانین طلای دیگری برای انباشت ثروت وجود دارد که برای ایجاد یک بنیاد باید دنبال شود.

2 | انضباط
برای اینکه نه تنها ثروت ایجاد نشود ، بلکه برای به دست آوردن ثروت ، لازم است که مرتباً میزان پس انداز خود را بهبود بخشید. این مبلغی است که مرتباً پس می دهید. اول از همه ، شما می توانید یک برنامه پس انداز یا دستور ایستاده تنظیم کنید تا خود را نظم دهید - زیرا اهداف خوب به تنهایی کمک نمی کند. خوب است که پس انداز و سرمایه گذاری را به صورت خودکار انجام دهید تا در ابتدای ماه پول شما بلافاصله و به طور خودکار به سمت برنامه ها و حساب های پس انداز مختلف برود. بنابراین عادت می کنید که با کمی کمتر زندگی کنید و "اول خودتان را بپردازید". مقدار در ابتدا حتی لازم نیست زیاد باشد.

سپس در مورد افزایش نرخ پس انداز است. از یک طرف ، این کار می تواند با کاهش هزینه های شما تا حد ممکن انجام شود. از طرف دیگر ، می توانید بعد از آن درآمد خود را افزایش دهید. با این حال ، بسیاری از افراد خیلی دیر شروع به مراقبت از امور مالی خود می کنند. برای ثروتمند شدن ، باید شروع به نظم بخشیدن به ثروت خود کنید تا بتوانید اجازه دهید این زمان برای شما کار کند. همچنین مهم است که بارها و بارها موفقیت شخصی خود را بررسی کنید. این همچنین شامل یک رشته خاص است.

3 | دانستن
ثروتمندان بی سواد مالی نیستند. بنابراین آموزش مالی خود را در هر فرصتی بهبود بخشید: کتابها و وبلاگ های مالی بخوانید ، اخبار را دنبال کنید. همچنین این یک واقعیت است که برای ثروتمند شدن لازم نیست بیش از حد متوسط ​​باشید. این نیز اخیراً توسط وارن بافت ابراز شد که هم اکنون یکی از ثروتمندترین افراد جهان است. نکته ما : به طور پیوسته دانش مالی بیشتری کسب کنید!

سرمایه گذاری در دانش همیشه بهترین بهره را می پردازد.

بنیامین فرانکلین

4 | ربح مرکب
اثر بهره مرکب یکی از ابزارهای مفید برای پولدار شدن است: اگر درآمد حاصل از بهره مجددا سرمایه گذاری می شود (دوباره سرمایه گذاری)، میزان سرمایه گذاری اصلی افزایش یافته است. مبلغ بالاتر در هر دوره جدید پرداخت می شود. بنابراین وقتی سرمایه های دوباره پرداخت می شوند ، مانده ها (و از طرف دیگر بدهی ها) بصورت نمایی رشد می کنند. به طور خلاصه ، شما سود بزرگتر و بزرگ تری کسب می کنید ، که به نوبه خود سود ایجاد می کنند . شما باید این روند را درک کرده و از آن استفاده کنید. اثر سود مرکب مکانیسم قدرتمندی است و نباید از آن دست کم گرفت. اگر می خواهید از اثر سود ببرید ، فقط باید سود حاصل از سرمایه گذاری خود را دوباره سرمایه گذاری کنید.

5 | جریان های مختلف درآمد
یک مزیت بزرگ داشتن جریان های درآمد چندگانه است. البته از یک طرف ، زیرا این امر معمولاً با افزایش درآمد بیشتر همراه است ، از طرف دیگر زیرا شما را در مقابل خطر شکست کامل محافظت می کند . درآمد منفعلانه به ویژه سودمند است . فرقی نمی کند که چقدر وقت بگذارید. این بدان معناست که می توانید با یک شغل واحد ، یک درآمد طولانی مدت ایجاد کنید. مثال کلاسیک یک کتاب است: اول از همه ، برای نوشتن آن مقدار بیشتری کار لازم است. اما پس از آن ، مراقبت کمی بیشتر لازم است و جریان درآمد به خودی خود جریان می یابد. مثال دیگر سرمایه گذاری در صندوق های به اصطلاح شاخص ( ETF) است). در اینجا ، با ریسک قابل کنترل ، می توان جریان نقدی منفعل نیز ایجاد کرد. همچنین، سرمایهگذاری سهام در املاک و مستغلات این فرصت را به تولید جریان های نقدی و غیر فعال برای پولدار شدن در املاک و مستغلات فراهم می کند.

در اینجا فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد 

6 | ریسک پذیری
غالباً در میان ثروتمندترین افراد جهان کسانی هستند که معمولاً به آنها "سفته بازان" می گویند: جورج سوروس و ری دالیو یا افسانه سرمایه گذار ، کارل ایکان ، مثلاً غول های صندوق های محافظ. شما با پول زیادی پول درآوردید. هرکدام سرمایه ابتکاری زیادی داشتند. در اصل ، مهم نیست که شما با 100،000 یورو یا 10،000 یورو شروع کنید - اگر به طور مداوم سرمایه گذاری کنید و اجازه ندهید نوسانات قیمت شما را از بین ببرد ، می توانید ثروت کمی بسازید. به عنوان مثال ، شاخص بورس آلمان طی دهه های گذشته بازده متوسط ​​8٪ در سال را ایجاد کرده است. بنابراین ارزش سرمایه گذاری پول خود را در سهام و موارد مشابه - اگر مایل هستید نوسانات قیمت را بپذیرید و ریسک کنید.

دو روش برای کسب درآمد با سهام وجود دارد . از یک طرف می توانید سعی کنید سهام را تا حد امکان ارزانتر بخرید و صبر کنید تا قیمت ها افزایش یابد تا سود سهام را بفروشید. از طرف دیگر ، می توانید سود سهام ، یعنی توزیع سود شرکتی را که از آن سهام خریداری کرده اید ، استفاده کنید.

شما می توانید معامله کنید به خصوص اگر در سهام کارمندان با تخفیف سرمایه گذاری کنید. در بیشتر موارد ، یک سرمایه گذاری صرفاً به دلیل تخفیف ، ارزشمند است.

مجازا مخالف سرمایه گذاری سهام است خانه . در حالی که امنیت را ارائه می دهد ، سرمایه شما برای مدت زمان طولانی گره خورده است و شما راهی برای استفاده از آن برای ایجاد ثروت در جای دیگر ندارید. اگر هنوز هم می خواهید با املاک و مستغلات ثروتمند شوید ، باید روی بازده بالاتر شرط بزنید و این کار را با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات انجام دهید . بسیاری از سرمایه گذاران از طریق بستر اینترنت جمع می شوند تا بتوانند مبلغ زیادی را با هم سرمایه گذاری کنند. به این ترتیب ، آنها به آستانه کلاسهای دارایی با بازده که قبلاً فقط برای سرمایه گذاران حرفه ای اختصاص یافته بود ، می رسند. درباره فرصتهای سرمایه گذاری فعلی اطلاعات کسب کنیددر این منطقه با تمام ریسک پذیری ، باید مطمئن شوید که سرمایه گذاری های خود را متنوع می کنید. همچنین باید یک حساب اضطراری با سه تا شش حقوق خالص تنظیم کنید.

7 | مسئولیت شخصی
اگر می خواهید میلیونر شوید ، باید مسئولیت پول خود باشید. بهتر است خودتان مراقب امور مالی خود باشید. زیرا مشاوران مالی اغلب فقط به نفع خودشان علاقه دارند ، به ویژه اگر به بانک خاصی وابسته باشند. قراردادهایی که آنها واسطه می گیرند اغلب بد و گران هستند. اگر دانش کافی ندارید ، به دنبال مشاور هزینه باشید، اگرچه این هزینه دارد ، اما مستقل توصیه می کند و در ساعت ها هزینه می شود و نه برای یک قرارداد موفق. این تضمین می کند که شما واقعاً مشاوره خوبی داشته باشید و بهترین پیشنهاد را داشته باشید. تماس با افرادی که قبلاً آنرا ساخته اند نیز مفید است. برخلاف مشاور بانکی شما که معمولاً خودش ثروتمند نیست ، یک فرد ثروتمند معمولاً خیلی خوب می داند که چگونه پولدار شود.

8 | صبر
اغلب شما فقط نمی خواهید ثروتمند شوید ، می خواهید به سرعت ثروتمند شوید . با این حال ، رشد ثروت ، ایجاد دانش و تجربه زمان می برد. و هرکسی که با بازی در قرعه کشی یا محصولات مالی پرخطر با سرمایه اولیه بالا ، پول خود را بدست نیاورد ، به این شرایط نیاز دارد. بنابراین هنگام سرمایه گذاری فکر طولانی مدت کنید. با صبر و شکیبایی به هدف خود خواهید رسید. با این حال ، بی تابی می تواند هزینه و هزینه زیادی برای اعصاب داشته باشد.

9 | بدهی هوشمند؟
در نگاه اول ، ثروت و بدهی با هم جمع نمی شوند. در واقع ، شما باید مراقب باشید که بیشتر از درآمد خود هزینه نکنید - به نکته 2. مراجعه کنید. با این وجود ، همه بدهی ها وماً بد نیستند. بعلاوه ، شما می توانید به عنوان مثال 3٪ وام قرض بگیرید ، اما بازده 10٪ ایجاد کنید. در این حالت بدهی "خوب" استکه به ثروت کمک می کند. با این وجود ، باید مراقب باشید که چه بدهی و چه ریسکی را به عهده می گیرید. به عنوان مثال هنگام خرید سهام ، گرفتن وام منطقی نیست زیرا بازارها بسیار بی ثبات هستند و سهام برای پرداخت وام ماهانه درآمد ماهانه ایجاد نمی کنند. با این حال ، کارشناسان املاک و مستغلات ، اغلب از وام برای ثروتمند شدن در املاک و مستغلات استفاده می کنند. زیرا یک گردش ماهانه پول در قالب اجاره بها در خدمت وام است. با این حال ، صاحبخانه ها فقط از درآمد اجاره یک ملک سود نمی برند. خانه ها و آپارتمان ها نیز به دلیل افزایش ارزش آنها دارای ارزش زیادی هستند و برای افزایش سود می توانند در موعد بعد فروخته شوند. با وجود اعتبار ، ثروت خاصی برای ثروتمند شدن در املاک و مستغلات لازم است.

10 | روانی ترفند
نگران نباشید ، در پایان هیچ توصیه‌ی پوچ وجود ندارد که چگونه تنها از طریق تصورات خود و یا با هیپنوتیزم ثروتمند شوید. این در مورد این واقعیت است که افراد ثروتمند اغلب با الگوهای خاص رفتاری ، مهارت ها و ساختارهای اجتماعی مشخص می شوند. روی خودتان کار کنید و شخصیت خاصی را که قادر به ثروتمند شدن است ، پرورش دهید. به ویژه ، یک اراده محکم برای برقراری ارتباط ، جاه طلبی و ذهنیت دستی مهم است. همچنین می توانید در طول آموزش خود مقرراتی تهیه کنید: یک دانشگاه نخبه ، به ویژه با توجه به تماس های زیاد با دانشجویان قبلی ، که در زندگی حرفه ای بعدی می تواند مفید باشد ، کمک می کند. علاوه بر این ، یک آموزش خوب به شما اعتماد به نفس و برخورد ایمن با مشتریان یا شرکای تجاری می دهد. همانطور که می بینید ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند راه شما را به ثروت هموار کند.

مبانی نظری ثروتمند شدن از دیدگاه نخبه های اقتصادی

تحقیق د مورد علم مرموز روانشناسی و تاثیر آن در زندگی

پیوند اولیه والدین و فرزند.چگونه می توانم با فرزندم حساس رفتار کنم؟

، ,سرمایه ,یک ,گذاری ,های ,ثروتمند ,سرمایه گذاری ,خود را ,می توانید ,با این ,املاک و ,باید مراقب باشید ,دوباره سرمایه گذاری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نمایندگی فروش هایگلاس AGT تهران خرید کادو در اصفهان | کادو چی بخرم هادی امیری فلاح | مولف، مدرس و ‌مشاور ارشد پزشک مجله اطلاع رسانی با ذکر منبع آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت اغماء لایو آموز-منابع کنکور ارشد برق-کلاس آنلاین کنکور برق ندای هفتم